-->

Design & Copyright © 2007 by Johnny & Perfect Strangers. All rights reserved


   
Osiągnięcia i sukcesy 2015/2016
KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ 2016

25 maja 2016 roku w Domu Strażaka w Wilkowicach odbył się VIII Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Hasłem tegorocznego konkursu była rodzina "Family – mothers, fathers, sisters, brothers". W kategorii soliści szkołę naszą reprezentowali Zuzia Nitsch oraz Filip Buława, którzy zaśpiewali odpowiednio piosenkę Dolly Parton „Family” oraz zespołu Queen "Bohemian Rhapsody". W kategorii duety wystąpiły Ania Bieniek i Justyna Śliwa z piosenką zespołu The Cranberries "Ode to my family". Właśnie duet z naszej szkoły zajął I miejsce!!! Serdecznie gratulujemy!!!
Wszyscy wykonawcy zachwycili jury konkursu i publiczność przepiękną barwą głosu, poprawną angielszczyzną oraz pomysłowością wykonania.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!Konkurs krajoznawczy "BESKID MAŁY, BESKID ŚLĄSKI"

28 kwietnia przedstawiciele naszego koła Marta Opitek, Justyna Śliwa, Magda Walczak i Filip Buława brali udział w konkursie krajoznawczym "BESKID MAŁY, BESKID ŚLĄSKI" organizowanego przez PTTK oddział Podbeskidzie i SP nr 1 w Bielsku-Białej zajęliśmy I miejsce

Serdecznie gratulujemy

V Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Oliwia Góra wyróżnienie specjalne za najlepiej napisane dyktando w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów V i VI klas Szkół Podstawowych. Konkurs odbył się 12.04.2016r. w Gimnazjum CBM w Bielsku-Białej.

Serdecznie gratulujemy!!!

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego

Marta Opitek, Julia Zielińska - laureatki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Polskiego "Olimpus sesja wiosenna".

Konkurs Języka Angielskiego dla klas V i VI

Uczniowie naszej szkoły z klasy VIb Kinga Kurowska, Zofia Osielczak, Jakub Radecki, Martyna Radecka, Miłosz Kowalewski oraz Patryk Ludwig zakwalifikowali się do etapu finałowego VII Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas V i VI organizowanego przez Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale!!


Gminne dyktando

Laureatki VII Gminnego dyktanda z języka polskiego "Ortograficzne potyczki"
I miejsce Marta Opitek
II miejsce Oliwia Góra
III miejsce Zofia Osielczak

Gratulujemy!
Katalog Dobrych Stron DI